

Миша бездротова Gembird MUSW-4B-04-BG Black/Grey USB
193 ₴
161 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 109149
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості: - Комфорт та точність! - Інтелектуальна технологія енергозбереження - Тривалий термін служби батарей - 3-х кнопкова бездротова оптична миша з міні USB-ресивером - Настроювана роздільна здатність - Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-4B-04-BG |
| Вага | 0,117 |
| Вага (г) | 58 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


