Клавіатура Razer Huntsman V2 Tenkeyless RGB 87key Red Switch USB RU Black
8 204 ₴
6 837 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 92494
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неперевершена чуйність ще ніколи не виглядала так мінімалістично. Зустрічайте Razer Huntsman V2 TKL - укорочену оптичну ігрову клавіатуру з покращеною акустикою та практично нульовою затримкою введення, та іншими високотехнологічними функціями у компактному форм-факторі для повнорозмірної продуктивності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-03940800-R3R1 |
| Вага | 1,245 |
| Вага (кг) | 0,93 кг |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 40 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Металлический |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 435b9da5-2425-4ea9-b4b5-01a04aab3be мм mm |
| Тип клавіатури | Оптичні |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 837 ₴







