Особливості: - КОМФОРТ І ТОЧНІСТЬ! - Інтелектуальна технологія енергозбереження - Тривалий термін служби батарей - 5-х кнопкова бездротова оптична миша з міні USB-ресивером - Роздільна здатність - Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUSW-6B-01 |
| Вага | 0,1 |
| Вага (г) | 53 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 74889651-3fd6-412c-aba4-df9127f221b8 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | fa7fc49d-98c9-419b-9241-4aa05572dfd3 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴




