


Комплект миша+клавіатура Defender Glion C-123 UA чорний
540 ₴
450 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110424
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвічування Ергономічна форма миші Редактор макросів: Вбудований редактор макросів дозволяє записувати і редагувати послідовності до 52 команд з можливістю зациклювання. Емуляція клавіш клавіатури: Користувач може встановити функції будь-яких клавіш на кнопках миші. доступу до офісних, мультимедійних та інтернет-додатків Радужне підсвічування Підсвічування символів та клавіш Можливість відключення підсвічування Підсвічування вмикається та вимикається одним натисканням клавіші Scroll Lock Удароміцна конструкція Збільшена площа клавіш-модифікаторів (Ctrl, Shift), клавіш Enter та Enter Center: Працює лише з операційною системою Windows
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45122 |
| Вага | 0,67 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 14.5 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Новинка | Немає |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 52 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


