Створюючи універсальну та практичну мишу MC-M9.1, нашою головною метою було забезпечити довговічність кнопок та ергономіку використання. Ми також знаємо, що миша повинна подобатися користувачеві. Її традиційний вид, доступний у колірних випадках, припаде до смаку вимогливим користувачам, які цінують класику в сучасному виданні. Поверхня миші виконана з приємного на дотик матеріалу. MODECOM MC-M9.1 поєднує в собі найкращі особливості класичної, надійної та ергономічної конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-00M9.1-100 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴







