Мишка Modecom MC-M9.1, 4кн., 1600dpi, чорно-синя
205 ₴
171 ₴
- В наявності
- Код: 110457
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створюючи універсальну та практичну мишу MC-M9.1, нашою головною метою було забезпечити довговічність кнопок та ергономіку використання. Ми також знаємо, що миша повинна подобатися користувачеві. Її класичний вигляд, доступний у трьох колірних варіантах (чорний, чорно-синій, чорно-білий), сподобається вимогливим користувачам, які цінують класику в сучасному виданні. Поверхня миші виконана з приємного на дотик матеріалу. MODECOM MC-M9.1 поєднує в собі найкращі особливості класичної, надійної та ергономічної конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-00M9.1-140 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴







