


Мишка Modecom MC-WM9, бездротова, 2кн., 1200dpi, нано ресівер чорна-синя
227 ₴
189 ₴
- В наявності
- Код: 110461
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Modecom MC-WM9 – це бездротова миша, яка забезпечує високу точність, пропонуючи винятковий комфорт та привабливий симетричний дизайн. Чутливий оптичний сенсор має роздільну здатність 1200 dpi, що дозволяє точно контролювати курсор миші. Верхня кришка покрита спеціальним матовим покриттям, перетворюючи контакт із мишею на задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-0WM9-140 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


