


Мишка Modecom MC-WM9, бездротова, 2кн., 1200dpi, нано ресівер чорно-червона
227 ₴
189 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110462
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Modecom MC-WM9 — це бездротова миша, яка забезпечує високу точність, пропонуючи винятковий комфорт і привабливий симетричний дизайн. Чутливий оптичний сенсор має роздільну здатність 1200 dpi, що дає змогу точно контролювати курсор миші. Верхня кришка вкрита спеціальним матовим покриттям, перетворюючи контакт із мишею на задоволення.
Характеристики:
Призначення: Звичайна
Розмір миші: Маленька
Підключення: бездротове
Інтерфейс підключення: USB
Роздільна здатність, dpi: 1200 dpi
Кнопки: стандартні
Кількість кнопок: 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-0WM9-150 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


