Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed White Tactile (920-012148)
8 341 ₴
6 951 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112567
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТВОРЕНА ДЛЯ ЧЕМПІОНІВ PRO X TKL була розроблена та вдосконалена завдяки співпраці з сотнями найкращих кіберспортсменів світу та створена для перемоги. ГОТОВА ПЕРЕМОЖТИ Має програмовані клавіші, RGB-підсвічування з LIGHTSYNC, а також керування мультимедіа та регулятор гучності. СТВОРЕНА, ЩОБ РУШИТИ БАР'ЄРИ Розроблена для професіоналів, щоб вигравати чемпіонати з керуванням режимом гри, подвійними клавішами PBT, стандартними розкладками клавіатури для сумісності з різними програмами (3P) та варіантами підключення через LIGHTSPEED, Bluetooth та USB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 89 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012148 |
| Вага | 1,307 |
| Висота | 20.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 41 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 9cfd73a0-baec-4ada-9e72-9bfe12a6cbb1 мм mm |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 7.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 951 ₴









