Ken – компактна бездротова мишка від Promate. Оптичний сенсор та 150 годин роботи на одній батарейці роблять її практичним вибором для щоденного використання. Особливості: Ергономічний корпус: Повторює згинання долоні, забезпечує надійний хват і точне управління. Три рівні чутливості: Перемикай швидкість курсора миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi). Два типи з'єднання: Підключай через Bluetooth або через USB-A приймач. Бічні кнопки: Для швидкої навігації за документами та веб-сторінками. Низьке енергоспоживання: Забезпечує до 150 годин безперебійної роботи. Довгий термін служби: Ken витримає до 6 мільйонів натискань. Стабільне з'єднання: Миша працює в діапазоні 2.4 GHz, на відстані до 10 м. Plug & Play: Android, iOs, Windows або MacOS і ніякого додаткового ПЗ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ken.black |
| Вага | 0,1 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 18 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | d098312b-1835-4dd6-ba93-6165012bb830 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 7159f3a5-034a-4ed4-8e1e-ba3c2db79967 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴








