Запатентована A-подібна розкладка
А-подібна розкладка клавіш розроблена для імітації природного положення рук та забезпечує максимальний комфорт при наборі тексту.
Ергономічні ромбоподібні кнопки
Гладкі кейкапи мають закруглену форму і зручне поглиблення для пальців, покращуючи точність при швидкому друку.
Гарячі клавіші в один натиск
Швидкий доступ до 12 мультимедійних та інтернет-функцій за допомогою комбінацій клавіш FN+F1-F12.
Дренажні отвори
Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води.
М'який хід клавіш
Високоеластична силіконова мембрана для зручного набору тексту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FKS10 (Grey) |
| Вага | 0,65 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





