Promate Clix-8 – бюджетна миша симетричної форми. Оснащена оптичним сенсором підвищеної точності та невеликим USB-приймачем. Ідеально підходить для дому та офісу. Особливості: -Симетричний корпус: Повторює згинання долоні, забезпечуючи надійний хват і точне керування будь-якою рукою. -3 рівня чутливості: Перемикай швидкість курсора миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi). -Колесо прокручування: Для швидкої навігації за документами та веб-сторінками. -Економне використання заряду: Низьке енергоспоживання та функція сплячого режиму продовжать термін служби батарейок. -Стабільне з'єднання: Clix-8 працює в діапазоні 2,4 ГГц, на відстані до 10 м. -Plug&Play: Windows, Mac, chrome OS, Linux та ніякого додаткового ПЗ, вам потрібен лише вільний USB-A порт. -Нано-приймач: займає мінімум місця. Є гніздо для зберігання мишці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ширина | 19 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | clix-8.black |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 55 г |
| Висота | 11.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | df32635d-7d88-4017-8461-50725964ae20 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | 63abc2bb-2f9e-4b3e-afbe-a121d6567741 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴








