


Автомобільний інвертор Energenie на 800 Вт (EG-PWC800-01)
3 391 ₴
2 826 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 114005
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Автомобільний інвертор потужністю 800 Вт
Дозволяє підключати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 800 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
Автоматичний захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, а також вбудований вентилятор охолодження, забезпечують стабільне живлення.
Світлодіодний та звуковий індикатор стану.
Характеристики:
Вхід: 10-16 В постійного струму (акумулятор безпосередньо)
Вихід: 230 В змінного струму +/-10% при 50 Гц (+/-3 Гц), модифікована синусоїда
Вихідна потужність: 800 Вт безперервної потужності (пікова потужність 1600 Вт)
Запобіжник: 45 А х4 шт. (Зовнішній)
Вихідна потужність USB: 5 В/2.1 А
Рекомендована робоча температура: +0...+40°C
Матеріал: алюміній та пластик
Кабель: кільцеві клеми 80 см (10 кв.мм), клеми 100А
Заходи безпеки:
Автомобільний прикурювач зазвичай забезпечує потужність до 240 Вт. Підключіть інвертор безпосередньо до акумулятора автомобіля, дотримуючись полярності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.45 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-PWC800-01 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 26.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 9 см |
| Захист | Захист від короткого замикання/Захист від перегрівання/Захист від перевантаження |
| Індикації | Світлодіодний індикатор/Звуковий сигнал |
| Максимальна потужність | 1.6 кВт |
| Максимальне значення вхідної напруги | 16 |
| Мінімальне значення вхідної напруги | 10 В |
| Мoдель | EG-PWC800-01 |
| Напруга на вході | 12 В |
| Напруга на виході | 230 В |
| Новинка | Немає |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Особливості | c9f77092-72ca-4964-add2-7af1f0cd4345 |
| Під'єднання вихідне | USB х 1/Розетка 220 х 1 |
| Розміри | f838516e-c9f9-4d37-a68f-d338c6394464 мм mm |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Перетворювач DC-AC |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 826 ₴


