Кабель HDMI M-M, 3.0 м, V2.0, 4K 60Hz Premium
335 ₴
279 ₴
- Готово к отправке
- Код: 114597
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель HDMI – це безперечний лідер серед усіх цифрових технологій, які використовуються для підключення домашньої техніки. З його допомогою ви зможете отримати найкращу якість зображення, високу швидкість передачі даних. Цей шнур не створює спотворення та шумів. Якісна обробка сигналу проводитиметься за умови правильного підключення.
В даний час HDMI (мультимедійний інтерфейс високої чіткості) є основним методом з'єднання між джерелами, такими як програвачі Blu-ray, ігрові приставки або медіаплеєри, та засобами відтворення, такими як телевізори або проектори.
Характеристики:
Тип: Дата-кабелі
Роз'єми: HDMI/HDMI
Довжина: 3 м
Версія HDMI: 2.0
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Длина кабеля | 3 м |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | S0997 |
| Версия HDMI | HDMI 2.0 |
| Вес | 0,07 |
| Высота | 4.6 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 11.3 см |
| Новинка | Нет |
| Плоский кабель | Нет |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | HDMI |
| Тип кабеля | Кабель |
| Угловой (поворотный) коннектор | Нет |
| Ширина | 11.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴


