Автомобільний інвертор Energenie на 1000 Вт (2000Вт пиков), чиста синусоїда (EG-PWC-PS1000-01)
6 647 ₴
5 539 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 113998
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Автомобільний інвертор потужністю 1000 Вт з однією розеткою та чистою синусоїдою на виході
Дозволяє підключати будь-яку електроніку з живленням від мережі змінного струму (макс. 1000 Вт), наприклад, ноутбуки, Hi-Fi або відеообладнання, зарядні пристрої для мобільних телефонів/камер, електроінструменти тощо.
Вбудований захист від перевантаження, короткого замикання та зворотної полярності, а також вбудований вентилятор, що охолоджує, забезпечують стабільне живлення
Світлодіодний індикатор стану та звуковий сигнал
Можливість дистанційного керування (пульт керування у комплект не входить).
Характеристики:
Вхід: 10-16 В постійного струму (акумулятор безпосередньо)
Вихід: 230 В змінного струму +/-10% при 50 Гц (+/-1 Гц), чиста синусоїда, THD <3%, ККД 90%
Вихідна потужність: безперервна потужність 1000 Вт (пікова потужність 2000 Вт)
Внутрішній захист від перевантаження струмом на виході: 5.7 А
Вихідна потужність USB: 5 В/2.1 А
Робоча температура, що рекомендується: +0...+40°С при 100% навантаженні; до 60°C при 50% навантаженні
Матеріал: алюміній та пластик
Кабель: 80 см (10 кв.мм), кільцеві клеми, клема 100 А
Розміри: 310 x 150 x 70 мм
Вага: 2.71 кг.
Системні вимоги:
Запобіжні заходи: підключіть інвертор безпосередньо до акумулятора автомобіля, дотримуючись полярності
Тип пакування: Картонна коробка
Розмір пакування товару: 265х200х90 мм.
Вага товару у пакуванні: 3125 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.64 кг |
| Ширина | 20.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-PWC-PS1000-01 |
| Вага (кг) | 2,71 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 31.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Захист | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Захист від переполюсування |
| Індикації | Світлодіодний індикатор/Звуковий сигнал |
| ККД, | 90 % |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Максимальне значення вхідної напруги | 16 |
| Мінімальне значення вхідної напруги | 10 В |
| Мoдель | EG-PWC-PS1000-01 |
| Напруга на вході | 12 В |
| Напруга на виході | 220 В |
| Новинка | Немає |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Особливості | c9f77092-72ca-4964-add2-7af1f0cd4345 |
| Під'єднання вхідне | Акумулятор автомобіля |
| Під'єднання вихідне | USB х 1/Розетка 220 х 1 |
| Розміри | 9ec9460b-d078-4a74-9189-faa8c2610abb мм mm |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Перетворювач DC-AC |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 539 ₴









