Швидка лазерна міні-мишка A4Tech XL-750BK ідеально підходить для геймерів з маленькими долонями. Завдяки зручній і ергономічній формі, мишка легко і надійно лягає в руку. З боків зроблені прогумовані вставки, що виключає вислизання миші в самій напруженій ігровій ситуації. Симетричний дизайн розрахований як на правшів, так і на лівшів.
Провідна лазерна мишка XL-750BK - ідеальний вибір для геймерів і домашніх користувачів.
Мишка має спеціальне матове покриття. На спинці моделі нанесений гарний «вогненний» малюнок, зносостійкість якого збільшена.
Унікальна кнопка «Потрійний клік» з функцією «3хFire» дозволяє зробити відразу три постріли одним натисненням, уникати помилок в діях і цілком концентруватися на захопленні мети. Працює без установки драйверів.
Тепер у вас є унікальна можливість запрограмувати мишку виконувати будь-які ігрові трюки одним кліком. Створюйте свої скрипти і інтегруйте їх у вбудовану пам'ять вашої миші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XL-750BK-B USB (Black) |
| Вага | 0,316 |
| Вага (г) | 305 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22 см |
| Додаткові функції | Вбудована пам'ять для збереження налаштувань при програмуванні кнопок миші, Нова технологія "Абсолютний контроль курсору», Збільшена швидкість відгуку, Унікальна кнопка 3xFire, 6 режимів дозволу, Чутливий сенсор, Прогумовані вставки |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Додаткові клавіші/вбудована пам'ять |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 91f4a6ab-52f9-4d19-bb35-b72656beacb0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 3600 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | 0752057d-6ed4-4231-8514-c69381ecb74e |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953 ₴





