A4 Tech X89 – зручна та практична ігрова мишка з неоновим підсвічуванням. Оптичний датчик PixArt PAW3212 із змінною чутливістю до 2400 DPI забезпечує виняткову точність. Ергономічна форма миші X89 подарує максимальний комфорт на довгий годинник ігрових баталій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X89 (Black) |
| Вага | 0,27 |
| Вага (г) | 276 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові функції | Частота обробки кадрів: 4000 кадрів / сек, Прискорення: 10 м, Час відгуку: 1 мс |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 798f0396-668e-4c37-900d-5b9e92f97b5d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 2400 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | 1c2c2cb3-f3f0-4a43-8941-103f78119183 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴





