2 дні


Комплект (клавіатура + миша) A4tech FG1010 White
1 140 ₴
950 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 55434
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект (клавіатура + миша) A4tech white
Бездротовий комплект A4TECH FG10 виконаний в стильному дизайні. Сучасне бездротове з'єднання забезпечує стабільний і надійний зв'язок на відстані до 10-15 метрів. Маленький нано-приймач з'єднує клавіатуру і мишу за допомогою тільки одного usb-порту.
Бездротове з'єднання 2.4 ГГц з відстанню до 15 метрів;
Нековзна поверхня корпусу;
Регульоване розширення 1000/1600/2000 DPI;
Ергономічна форма клавіш;
Лазерне гравіювання клавіш;
Мультимедійні гарячі клавіші.
Енергоощадження
Регульоване енергоощадження має 4 рівні регулювання. Акумулятор переходить в сплячий режим через 0.2 секунди бездіяльності.
Поверхня корпусу
Нековзна поверхня корпусу забезпечує покращений хват для ергономічної та комфортної посадки руки.
Високоякісний матеріал клавіш
Висока якість забезпечує понад 5 мільйонів кліків. Кнопка перемикання на задній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником в дорозі. Ергономічна форма клавіш мінімізує почуття втоми при тривалій роботі та збільшує точність набору тексту. Швидкий доступ до 12 мультимедійним та інтернет-функцій за допомогою комбінацій клавіш FN + F1-F12.
Дренажні отвори
Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG1010 (White) |
| Вага | 0,6 |
| Вага (г) | 67 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Мoдель | FG1010 |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000/1600/2000 DPI |
| Сумісність | Android/Chrome OS/Microsoft Windows |
| Способ упаковки | eda2f0b5-8aec-4d50-b074-cdca5fbdb6b9 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


