Додаткова кольорова пластина у комплекті. 2 змінні кольорові пластини стильно впишуться у ваше робоче середовище.
Доступ до мультимедійних клавіш. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій з FN + F1 до F12.
Режим FN. Ви можете заблокувати та розблокувати режим Fn (FN + ESC).
2-секційний компактний розмір. Клавіатура дозволяє заощадити місце на робочому столі.
Зміни операційної системи. Легко змінюйте одну ОС іншу.
Вбудована підставка для смартфона. Надійно розміщуйте пристрої розміром до 6.8 дюймів під зручним кутом читання.
Конструкція дренажних отворів. Зливні отвори призначені для захисту клавіатури від розлитої рідини.
Друк із комфортними "шоколадними" кейкапами. Ультратонка конструкція кейкапів клавіатури забезпечує чіткий та зручний набір тексту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FK25 (White) |
| Вага | 0,74 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 41 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Мoдель | A4Tech Fstyler FK25 White |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 001d3591-7bab-4788-a45e-436348d5007a мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴






