


Комплект (клавіатура, миша) A4-Tech KK-3330 Black USB
719 ₴
599 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 65101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силікон із високою еластичністю. Високоеластична силіконова мембрана для чіткого та комфортного набору тексту. Гарячі клавіші FN. Легкий доступ до 12 мультимедійних та інтернет-функцій. Лазерне нанесення символів. Символи не спотворюються і не стираються з часом.
Регульована висота клавіатури. Регульований кут нахилу забезпечує справді індивідуальний підхід. Велика клавіша введення. Велика L-подібна форма Enter для зручності під час роботи. Конструкція дренажних отворів. Зливні отвори призначені для захисту клавіатури від розлитої рідини. Безшумний клік. Допомагає зосередитися на поточному завданні і не заважає оточуючим. Ресурс кнопки - 5 млн натискань. Гарантія найвищої якості - більше 5 мільйонів кліків. 1000 DPI. Гарантоване плавне і точне відстеження будь-якої поверхні, навіть на ворсистому текстилі. Працюйте без килимка для миші! Колесо із захистом від пилу. Пиленепроникна конструкція продовжує термін служби колеса прокручування.
8-в-одному. 8 настроюваних гарячих клавіш.
4D колесо. Розумна горизонтальна та вертикальна прокручування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KK-3330 Black |
| Вага | 0,76 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 58b9fe07-183e-481c-87b7-70cd43ec1ae6 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


