


Клавіатура A4Tech Fstyler FX60 white backlit
1 612 ₴
1 343 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 82944
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Низькопрофільна клавіатура Fstyler із ножичними перемикачами. Заміна операційної системи. Сумісність з Windows/Mac/iOS/Android легко перемикайте розкладку з однієї ОС на іншу Плавні ножичні перемикачі. Кожне натискання клавіш буде нагороджено плавною тактильною віддачею ножичних перемикачів. Калібрована точність, хід спрацьовування 1.5 мм, зменшене торохтіння клавіш Доступ до мультимедійних гарячих клавіш. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних функцій з FN+ F1-F12 Протиковзкі гумові накладки. Ультратонічні гумові накладки у нижній частині запобігають руху та вібрації клавіатури при наборі тексту. Підсвічування. Світлодіодне підсвічування полегшує набір тексту в темряві, що є гарним варіантом для роботи, навчання або ігор. Низькопрофільні "шоколадні" кейкапи. Ультратонкі шоколадні кейкапи забезпечують зручність набору тексту, який найкраще підходить для тривалої роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX60 USB (Grey) White backlit |
| Вага | 0,71 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Додаткові характеристики | Доступ до мультимедійних гарячих клавіш/Світдіодна підсвітка |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Мoдель | Fstyler FX60 |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 1cdb4005-aeee-4085-bf2e-f56bb367d2b1 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Android |
| Способ упаковки | ed2d8e0b-f3e6-4496-a84f-059900681b1d |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴


