Миша Defender Warlock GM-709L RGB, Black (52709)
846 ₴
705 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 86971
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова ігрова миша, легкий корпус зручної форми, RGB підсвічування. Вбудований акумулятор ємністю 400 мА*год.
особливості:
RGB підсвічування 5 режимів підсвічування Кнопка вибору RGB підсвічування Програмне забезпечення Defender Game Center Бездротова миша Емуляція клавіш клавіатури Редактор макросів 4 режими роздільної здатності миші 2 додаткові бічні кнопки Підсвічування, що переливається, 5 програмованих кнопок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52709 |
| Вага | 0,19 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 60061f49-514e-4b11-94f7-8507cca7aefa мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴










