2 дні
Миша DEFENDER (52054) Prime MB-053, 6D, 800-1600dpi, TURQUOISE, wireless, silent
264 ₴
220 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101257
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими розподільної здатності миші 800/1200/1600 dpi Безшумне натиснення кнопок Кнопка зміни роздільної здатностi Прогумоване колесо прокручування Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття Міцні тефлонові ніжки легко ковзають по поверхні столу Ергономічна форма Радіус дії — 10 м Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52054 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 33d9a272-174a-44e4-83fb-a2736a6ee188 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴









