Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S Bluetooth Mouse Graphite (910-006958)
4 553 ₴
3 794 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 109153
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо покращену версію класичної компактної миші. Модель Logitech MX Anywhere 3S з високою швидкістю відстеження, максимальною продуктивністю та безшумними кнопками. Чутливістю до 8000 пікселів на дюйм і точним відстеженням на будь-якій поверхні. Працюйте у тиші. Кнопки з тихим натисканням надають приємні тактильні відчуття під час роботи та видають менше шуму (ніж MX Anywhere 3). Точне відстеження. Миша MX Anywhere 3S тепер також оснащена оптичним датчиком чутливістю 8000 пікселів на дюйм, що забезпечує найвищу швидкодію на будь-якій поверхні, навіть на склі. Швидка заряджання. При повній зарядці батареї миша MX Anywhere 3S може працювати до 70 днів, а швидкої зарядки протягом однієї хвилини вистачить на три години роботи. 1000 рядків за секунду. Електромагнітне прокручування MagSpeed гарантує вражаючу швидкість, точність і практично безшумну роботу з можливістю прокручування 1000 рядків в секунду. Комфорт у будь-якому місці. Компактна низькопрофільна конструкція повторює форму долоні. Налаштуйтеся на продуктивність LOGI OPTIONS+. Програма Logi Options+ дозволяє використовувати функцію керування Flow одночасно на декількох комп'ютерах і надає більше можливостей для налаштування, ніж будь-коли. раніше. Крос-комп'ютерне керування. Керуйте кількома комп'ютерами за допомогою миші, сумісної з функцією Flow. Автоматично перемикайтеся між комп'ютерами, рухаючи курсор до краю екрана. Ваша миша рухається разом з вами, навіть між операційними системами Windows та MacOS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006958 |
| Вага | 0,3 |
| Вага (г) | 99 р |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 17bfc5c6-2c19-429e-8c60-915c3e41c6d7 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 794 ₴









