


Чохол до ноутбука Trust Primo Sleeve 15.6” BLACK
522 ₴
435 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84480
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол до ноутбука Trust Primo Sleeve 15.6” BLACK 21248_TRUST. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15.6 дюйми. Чохол Primo створений спеціально для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15.6 дюйми, тому можете вирушати туди, куди потрібно, і при цьому відчувати себе безпечно та виглядати стильно. Ударопоглинаючий неопрен, що самовідновлюється, забезпечує еластичність і довговічність, захищаючи ваш пристрій від подряпин і ударів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21248_TRUST |
| Вага | 0,285 |
| Висота | 29 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2 см |
| Додаткові характеристики | 0171859d-9c5d-4b5e-b71b-6ba2a3d75921 |
| Новинка | Немає |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


