1 день

Карта пам'яті MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 Apacer + SD adapter (AP32GMCSH10UB-R)
408 ₴
340 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 118142
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті Apacer microSDHC UHS-I U1 Class 10 - покоління високопродуктивних карток пам'яті, які забезпечують високу швидкість операцій при використанні в смартфонах та планшетах, а також плавне відтворення відео високої чіткості для створення найдосконалішого досвіду використання мобільних додатків. Приголомшлива продуктивність Забезпечує вищу швидкість відгуку та миттєво покращує гладкість, щоб скоротити час очікування під час відкриття файлів. Підвищення багатозадачності Під час активації кількох програм та віджетів продуктивність зберігається. Насиченість розваг Підтримує запис відео Full HD 1080p та запис 3D відео в мобільних пристроях у реальному часі. Відповідає стандарту SD 3.0 UHS-I та є найкращим варіантом для модернізації в рамках варіантів високошвидкісних карток пам'яті стандарту UHS-I.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP32GMCSH10UB-R |
| Вага | 0,1 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 30 міс |
| Глибина | 0.5 см |
| Клас швидкості | UHS-I Class 10 |
| Клас швидкості відео | Class 10 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 32 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


