
Клавіатура ножнична 2E KS270 105key, WL/BT, EN/UK, сріблясто-білий
1 625 ₴
1 354 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120754
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна ножична бездротова клавіатура 2E KS270 стане не тільки надійним помічником у щоденній роботі, але і стильним акцентом на робочому столі, адже має витончений дизайн із металевою панеллю, яка надає їй міцності. Конструкцією передбачено 105 клавіш із ABS-пластику, включно з 12 мультимедійними, і три режими підключення (USB-адаптер і Bluetooth 3.0/5.0).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 105 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-KS270WBWH_UA |
| Вага | 0,72 |
| Вага (кг) | 0,556 кг |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 46 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Корпус | Металлический |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 416ef1e1-ee67-4a81-9ce2-f0002f658fb2 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Способ упаковки | 08e9a3bb-b03e-45ed-972d-350d8d62adbb |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Немає |
| Основні | |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 3 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴


