


Мышка Defender Datum MB-347, 4кн., 1600dpi, черная
258 ₴
215 ₴
- Готово к отправке
- Код: 102471
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дротова оптична миша Defender Datum MB-347:
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi - Кнопка зміни роздільної здатності дозволяє змінювати швидкість курсора миші одним натисканням.
Ергономічна форма - Дозволяє миші зручно розташуватися в руці.
Покриття Soft Rubber Skin - Посилення зчеплення при захваті миші завдяки прогумованому покриттю.
Симетрична обтічна форма зручна для роботи будь-якою рукою.
Характеристики
Размер мыши
Большая
Интерфейс
USB
Особенности
Для обеих рук (симметричный дизайн)
Длина кабеля, м
1.5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Интерфейс подключения | USB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Подключение устройства | Проводное |
| Ширина | 11 мм |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 52347 |
| Вес | 0,09 |
| Высота | 4.5 см |
| Гарантийный срок (мес) | 6 мес |
| Глубина | 8 см |
| Наличие подсветки | Нет |
| Новинка | Нет |
| Размер мыши | Большая |
Информация для заказа
- Цена: 215 ₴


