Можливо найнадійніша комбінація миші і клавіатури, яку ти коли-небудь бачив. 12 оновлених клавіш швидкого доступу для управління мультимедіа і підвищення ефективності робочого процесу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Подключение устройства | Проводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9DF28AA |
| Вес | 0,85 |
| Высота | 4 см |
| Гарантийный срок (мес) | 24 мес |
| Глубина | 19 см |
| Интерфейс подключения | USB |
| Способ упаковки | e89aa79f-b488-4577-9a40-7fae66df9d15 |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Ширина | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 182 ₴



