Бездротова оптична миша Trust Primo WL Blue. Підходить для користувачів-шульги. Насолоджуйтесь повністю бездротовим зв'язком з радіусом дії 6 м, щоб сплутані клубки залишилися в минулому, а свобода пересування нікуди не поділася. Крім того, компактна форма робить поїздки на роботу більш комфортними, ніж будь-коли.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Ширина | 10 мм |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 24795_TRUST |
| Вес | 0,108 |
| Вес (г) | 75 г |
| Высота | 14 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 4 см |
| Интерфейс подключения | Wireless |
| Количество клавиш мыши | 4 шт |
| Размеры | 8791f410-d1ee-45ec-9842-8c8062e17646 мм mm |
| Разрешение оптического сенсора (dpi) | 1000 - 1600 DPI |
| Способ упаковки | 89273a24-1930-4410-afe5-69af8c36cc76 |
Информация для заказа
- Цена: 283 ₴







