

Карта пам'яті MicroSDXC 128GB UHS-I/U3 Class 10 Kingston Canvas Go! Plus R200/W200MB/s (SDCG4/128GBSP
1 766 ₴
1 472 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 135746
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картки пам'яті Canvas Go! Plus microSD від Kingston призначені для любителів пригод та мобільних геймерів, які потребують високої продуктивності де б вони не були. Завдяки блискавичній швидкості передачі даних до 200 МБ/с вони допомагають спростити робочий процес, щоб ви могли приділяти більше часу зйомці та створенню відео. Класи швидкості U3 та V30, оптимізовані для екшн-камер та дронів, дозволяють знімати чудові відео у форматі 4K Ultra-HD навіть у динамічних сценаріях. Якщо ви знімаєте екстремальні види спорту або захоплюючі кадри з повітря, картка пам'яті Canvas Go! Plus здатна забезпечити високу швидкість роботи без затримок. Якщо ви любите грати в мобільні ігри, клас продуктивності програм A2 гарантує прискорене завантаження програм і безперебійний ігровий процес на смартфонах і планшетах. Забудьте про прикри затримки та отримуйте більше можливостей для покращення вашого ігрового досвіду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDCG4/128GBSP |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості | UHS-I/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U3\V30\A2 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472 ₴


