Велика опорна поверхня зі скла товщиною 8 мм. Дуже великий дисплей з синім підсвічуванням. Вага, жирова і кісткова маса, частка вологи і м'язової тканини. Електроди з полірованої нержавіючої сталі. П'ять рівнів активності. Технологія включення Quick Start. Автоматичне вимикання, індикація перевантаження. Максимальна вага 180 кг. Розмір цифр 40 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Материал платформы | стекло |
| Страна производитель | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.76 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BF_220 |
| Вес (кг) | 2 кг |
| Высота | 4 см |
| Гарантийный срок (мес) | 36 мес |
| Глубина | 34 см |
| Максимальный вес (кг) | 180 кг |
| Новинка | Нет |
| Система диагностики | Содержание жира |
| Тип весов | Напольные |
| Точность измерения (г) | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 375 ₴









