Ваги підлоги з елегантною скляною вставкою. Для контролю за масою тіла. Великий РК-дисплей для максимального контролю результатів зважування. Максимальне навантаження складає 180 кг (396 фунтів/28 Ст.), Ціна поділки 100 г (0,2 фунти/0,01 Ст.). Чищення: ваги можна протирати вологою ганчіркою, за потреби використовуйте миючий засіб. Не занурюйте ваги у воду. Ніколи не мийте ваги під проточною водою. Ваги слід берегти від ударів, впливу вологи, пилу, хімічних агентів, сильних коливань температури та електромагнітних полів. Не ставте прилад поруч із джерелами тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Материал платформы | пластик |
| Страна производитель | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.91 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PS_160 |
| Вес (кг) | 1,91 кг |
| Высота | 4 см |
| Гарантийный срок (мес) | 36 мес |
| Глубина | 33 см |
| Максимальный вес (кг) | 180 кг |
| Новинка | Нет |
| Тип весов | Напольные |
| Точность измерения (г) | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 811 ₴










