1 день



Карта пам'яті Kioxia 64GB MicroSDXC UHS-I Class 10 Exceria R100MB/s (LMEX1L064GG2) + SD-адаптер
691 ₴
576 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 60967
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки високій швидкості читання та широкому діапазону варіантів ємності гнучкість карт пам'яті EXERIA microSD виведе вашу наступну захоплюючу пригоду на новий рівень.
На картах пам'яті KIOXIA EXCERIA microSD використовується технологія флеш-пам'яті BiCS FLASH 3D, що забезпечує ємність до 64 ГБ, що дозволяє зберігати свої фотографії, пісні або відео при собі. Зі швидкістю читання до 100 МБ/с робити знімки та записувати відео на мобільному пристрої дуже просто, тому ви можете зосередитись на отриманні найкращого знімка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kioxia |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LMEX1L064GG2 |
| Вага | 0,018 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Клас швидкості | UHS-I Class 10 |
| Мoдель | Kioxia microSDXC 64GB |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Ширина | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴


