Карта пам’яті LEXAR SDXC 256GB UHS-I (LSD0800P256G-BNNNG)
2 304 ₴
1 920 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137188
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Знімайте чудові високоякісні зображення та відео у форматі 4K UHD
Карти Lexar High-Performance 800x Pro SDHC/SDXC серії Blue призначені для цифрових дзеркальних фотоапаратів і відеокамер HD середнього рівня.
Ідеальна зйомка пригод у форматі 4K UHD
Пригоди - це щось незвичайне, тому будьте готові відобразити їх, використовуючи потужність і продуктивність цих карт для зображень і приголомшливого відео 1080p Full-HD та 4K UHD.
Заощаджуйте час завдяки значному прискоренню робочого процесу
Карти Lexar High-Performance 800x Pro SDHC/SDXC серії Blue значно прискорюють робочий процес від початку до кінця, щоб ви могли заощадити час і повернутися до справ фотографії.
Створені для довговічності - стійкі до перепадів температур, ударів, вібрацій та рентгенівського випромінювання.
Ці карти забезпечують продуктивність і довговічність, необхідні для зйомки та зберігання цінних даних у різних умовах.
Суворе тестування
Всі продукти Lexar проходять ретельне тестування у лабораторіях якості Lexar, де використовуються тисячі різних камер та цифрових пристроїв для забезпечення продуктивності, якості, сумісності та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexar |
| Тип карти пам'яті | SDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LSD0800P256G-BNNNG |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,3 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 150 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 45 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 99 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-I/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | LSD0800P256G-BNNNG |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Особливості | Без адаптера |
| Розміри | 2911866b-6dd1-4de2-bba3-e86316256f90 мм mm |
| Способ упаковки | 50cdb78b-cb6d-4d82-a8c7-3dd94abd6a06 |
| Тип | SDXC |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴


