Карта пам'яті SAMSUNG MICRO SDXC PRO+ 128GB W/READER MB-MD128SB/WW
1 834 ₴
1 528 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137196
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пам'ять, яка вам потрібна Samsung Pro Plus SDXC 128 ГБ із зчитувачем
Для вашого активного життя. Надвисока швидкість запису та надійна функціональність дозволяють плавно записувати відео 4K UHD із вашого телефону чи дрона. Розширте пам’ять на своєму ігровому пристрої або планшеті, щоб насолоджуватися більш вимогливими іграми. Виберіть швидкість і потужність, щоб залишатися в русі - незалежно від типу пристрою.
Робіть серійні фотографії.
Знімайте більше, швидше, без помилок. Надзвичайно швидкі U3, швидкість читання та запису класу 10 до 180 / 130 МБ/с дозволяє легко знімати та передавати тонни фотографій. Відео 4K записуються на швидкості класу UHS-1, V30. Завдяки класу А2 ви можете зберігати навіть більш вимогливі програми та ігри.
Повний захист
6-факторний захист для душевного спокою Карта PRO Plus витримає реальні пригоди, пов’язані з водою, температурою, рентгенівським випромінюванням, магнітними полями, падіннями та механічним зносом. Ваші незамінні спогади заслуговують на міцну упаковку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MB-MD128SB/WW |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,25 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 180 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 130 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-II (U3) |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | MB-MD128SB/WW |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Особливості | Без адаптера |
| Розміри | 2911866b-6dd1-4de2-bba3-e86316256f90 мм mm |
| Способ упаковки | 50cdb78b-cb6d-4d82-a8c7-3dd94abd6a06 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Синій |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴







