
Карта пам’яті SANDISK MICRO SDXC 128GB UHS-I SDSQUNR-128G-GN3MA
1 477 ₴
1 231 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137203
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З картами SanDisk Ultra Ви можете знімати і зберігати ще більше фото і відео високої якості на своїх гаджетах. Наявна функція автоматичного перенесення файлів.
Зручне резервне копіювання обраних медіа-файлів за допомогою програми SanDisk Memory Zone.
Картки пам'яті даної серії мають Class 10 швидкості за якістю запису відео. Класифікуються, як високонадійні: водонепроникні, ударо- та термо-стійкі, не піддаються впливу рентгенівських променів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQUNR-128G-GN3MA |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,05 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 10 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | V10 |
| Мoдель | SDSQUNR-128G-GN3MA |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Особливості | Без адаптера |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | 50cdb78b-cb6d-4d82-a8c7-3dd94abd6a06 |
| Тип | microSDHC |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴


