



Карта пам’яті SANDISK MICRO SDXC 1TB UHS-I W/A SDSQXCD-1T00-GN6MA
20 768 ₴
17 307 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137205
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкість для найстрімкіших сюжетів
Карта пам'яті microSDXC забезпечує винятково високу швидкість для швидкої передачі даних, роботи застосунків та відео у форматі 4K UHD. Ця високошвидкісна карта Extreme Pro microSD SDXC, ідеальна для смартфонів на базі Android, екшн-камер та дронів, записує відео у форматі 4K UHD, підтримує відео Full HD та фотографії з високою роздільною здатністю. Надшвидка карта пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDXC читає дані зі швидкістю до 200 МБ/с та записує зі швидкістю до 140 МБ/с. Крім того, вона має клас швидкості A2, завдяки чому застосунки працюватимуть швидше і користуватися смартфоном стане ще зручніше.
Оптимізація робочих процесів
Завдяки технології SanDisk QuickFlow ця карта пам'яті оптимізує швидкодію швидкого перенесення даних зі швидкістю читання до 200 МБ/с. Використовуйте разом із пристроєм читання карток SanDisk Professional PRO-READER SD та microSD (продається окремо) для досягнення максимальної швидкості.
Швидкість запису до 140 МБ/с
Знімайте динамічні фотосюжети та відео у форматі 4K UHD завдяки швидкості запису до 140 МБ/с. Знімайте більше та швидше з карткою пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I.
Добре підходить для зйомки відео у форматі 4K UHD
Це ідеальне рішення для зйомки під час активного відпочинку, поїздок на вихідних та спортивних заходів, де цінний кожен кадр. Швидкісний клас 3 за стандартом UHS (U3) та швидкісний клас відео 30 (V30) карти пам'яті SanDisk Extreme PRO microSD UHS-I ємністю до 1 ТБ означають, що з її допомогою можна записувати відео з роздільною здатністю 4K UHD та Full HD без завад.
Завантажуйте застосунки швидше з A2
Специфікація A2 карти SanDisk Extreme PRO microSD — запорука того, що застосунки працюватимуть швидше, а користуватися смартфоном в цілому стане зручніше.
Надійна конструкція для використання в екстремальних умовах
Карти пам'яті SanDisk Extreme PRO microSDHC та microSDXC UHS-I ударотривкі та водонепроникні, стійкі до перепадів температур та впливу рентгенівських променів. Насолоджуйтесь пригодами, не турбуючись про надійність картки пам'яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQXCD-1T00-GN6MA |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,05 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 140 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 99 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-II (U3) |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | SDSQXCD-1T00-GN6MA |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 1000 ГБ |
| Особливості | З адаптером |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | f6ede33d-f578-4856-a7e8-bcd0c9955724 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 307 ₴


