

Карта пам’яті SANDISK MICRO SDXC 512GB UHS-3 SDSQQNR-512G-GN6IA
9 996 ₴
8 330 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137207
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний, своєчасний безперервний запис
Картка microSD SanDisk High Endurance розрахована на майже 40 000 годин запису. Ви можете бути впевнені, що ваш автомобільний відеореєстратор, домашня система моніторингу чи система безпеки не пропустять важливі відеозаписи. Ця надійна карта працює при екстремальних температурах, є ударостійкою, водонепроникною та стійкою до рентгенівського випромінювання. Класи швидкості 10, U3 і V30 дозволяють записувати відео у форматі Full HD або 4K. Завдяки ємності до 512 ГБ і швидкості читання до 100 МБ/с ви можете записувати, зберігати та швидко передавати більше відео.
Ідеальна карта для вашого автомобільного відеореєстратора та домашньої системи відеоспостереження
Ця міцна карта microSD надійно зберігає відео день за днем, тому ви можете бути впевнені, що ваша найважливіша інформація збережена.
Надійність основної та перезапису
Операції запису та перезапису можуть вплинути на довговічність карти пам’яті, але ця карта справляється з цим завданням. Карта на 512 ГБ розрахована на майже
40 000 годин надійного запису.
Записуйте та зберігайте більше годин відео
Завдяки ємності до 512 ГБ ви можете записувати та зберігати більше відео між перезаписами.
Робота в складних умовах
Іноді запис відео відбувається в складних умовах, тому карта SanDisk High Endurance microSD є ударостійкою, водонепроникною, термостійкою та стійкою до рентгенівського випромінювання.
Запис відео у форматі FULL HD або 4K
Клас швидкості 10 і класи швидкості відео U3 і V30 означають, що карта SanDisk High Endurance microSD може записувати відео у форматі Full HD або 4K.
Швидке резервне копіювання для економії часу.
Швидкість зчитування з карт microSD SanDisk High Endurance до 100 МБ/с забезпечує швидке резервне копіювання та передачу даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQQNR-512G-GN6IA |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,05 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 40 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-I/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | SDSQQNR-512G-GN6IA |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 512 ГБ |
| Особливості | З адаптером |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | f6ede33d-f578-4856-a7e8-bcd0c9955724 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 330 ₴


