Електронні підлогові ваги BROCK BS 003 - чудове рішення для здорового способу життя, яке допоможе контролювати вагу тіла та підтримувати її в межах норми. Вони також оснащені вбудованим термометром.
Ваги BROCK BS 003 вимірюють вагу до 180 кілограмів. Вони живляться від двох батарейок ААА та автоматично вимикаються при відсутності навантаження. Індикатор заряду вчасно нагадає про необхідність заміни батарейки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brock |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Ширина | 30.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS 003 |
| Висота | 2.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 31 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Матеріал платформи | Пластик/скло |
| Точність вимірювання (р) | 0.05 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴



