
Карта пам'яті Sony 128 GB SDXC UHS-II U3 V90 TOUGH SFG1TG
18 256 ₴
15 213 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 85685
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо найміцніші й найшвидші у світі карти пам’яті SD. Їх розроблено для професійної зйомки в найскладніших умовах. Карти TOUGH серії SF-G відповідають вимогам професійної зйомки. Вони у 18 разів стійкіші до згинань, ніж звичайні SD-карти, мають клас водостійкості й пилонепроникності IP68 і забезпечують найвищу швидкість зчитування й записування даних – до 300 Мбіт/с і до 299 Мбіт/с, відповідно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFG1TG |
| Вага | 0,03 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 300 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 299 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-II U3\V90 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | SDXC |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 213 ₴


