Бездротове підключення. Точність. Зручність. Куди б ви не прямували, беріть із собою цих чудових бездротових супутників: точну мишу, ергономічну клавіатуру з усіма прибамбасами, а також цифровий блок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2V9E6AA |
| Вес | 0,67 |
| Высота | 4 см |
| Гарантийный срок (мес) | 12 мес |
| Глубина | 15 см |
| Способ упаковки | 5e4b55e2-83a5-4cb4-b97f-7107c1d799a5 |
| Ширина | 51 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 538 ₴





