Інвертор напруги акумуляторний RYOBI RY36BI300A-0, без АКБ
3 419 ₴
2 849 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84805
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MAX POWER інвертор забезпечує змінний струм з напругою 230 В та потужністю до 300 Вт та дозволяє підключати мережеві побутові прилади. Забезпечує повносинусоїдний змінний струм та ідеальний для підключення таких девайсів, як ноутбуки, камери, дрони, радіо, смарт-колонки та світильники 1 USB тип-А та 1 USB тип-С (5В, 2.4А) для заряджання телефонів, планшетів та подібних девайсів , що заряджаються через USB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5133004893 |
| Вага (кг) | 1,75 кг |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 22 см |
| Максимальна потужність | 0.5 кВт |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴










