

Карта пам’яті SANDISK MICRO SDXC 1TB UHS-I W/A SDSQXAV-1T00-GN6MA
11 776 ₴
9 813 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137204
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk Extreme
Достатньо швидко, щоб не відставати від життя
Карти пам'яті SanDisk Extreme microSDXC дають змогу заощадити час, передаючи дані зі швидкістю читання до 190 МБ/с завдяки технології SanDisk QuickFlow. Для досягнення максимальної швидкості використовуйте карти SanDisk Professional PRO-READER SD і microSD (продаються окремо). Завдяки швидкості запису до 130 МБ/с ця карта ідеально підходить для смартфонів Android, екшн-камер і дронів. Ця високопродуктивна карта microSD дозволяє записувати відео у форматі 4K UHD, Full HD і фотографій високої роздільної здатності. Крім того, вона має рейтинг A2, що забезпечує швидку роботу додатків для виняткової зручності користування смартфоном.
Заощаджуйте час на перенесенні вмісту
Завдяки технології SanDisk QuickFlow ця карта оптимізує продуктивність, щоб заощадити час при завантаженні мультимедійних даних, забезпечуючи швидкість читання до 190 МБ/с. Для досягнення максимальної швидкості використовуйте карти SanDisk Professional PRO-READER SD і microSD.
Швидкість запису до 130 МБ/с
Робіть динамічні фотографії або знімайте відео 4K UHD зі швидкістю запису до 130 МБ/с. Карти SanDisk Extreme microSDXC UHS-I дають змогу знімати більше й швидше.
Чудово підходить для зйомки відео у форматі 4K UHD
Ідеально підходить для запису пригод на природі, поїздок на вихідні або спортивних подій без пропусків кадрів. Карти SanDisk Extreme microSD UHS-I ємністю до 1 ТБ дають змогу безперервно записувати відео у форматі 4K UHD і Full HD завдяки класам швидкості UHS 3 (U3) і Video Speed Class 30 (V30).
Швидше завантажуйте програми з A2
Завдяки специфікації A2 карти пам'яті SanDisk Extreme microSD прискорюють роботу додатків і забезпечують чудову продуктивність смартфона.
Міцна конструкція для використання в екстремальних умовах
Карти SanDisk Extreme microSDHC і microSDXC UHS-I є ударостійкими, термостійкими, водонепроникними і рентгеноконтрастними, тому ви можете насолоджуватися своїми пригодами, не турбуючись про довговічність вашої карти пам'яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQXAV-1T00-GN6MA |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,05 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 190 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 130 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 99 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-I (U3) |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | SDSQXAV-1T00-GN6MA |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 1000 ГБ |
| Особливості | З адаптером |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | f6ede33d-f578-4856-a7e8-bcd0c9955724 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 813 ₴


