Карта пам'яті Sony CFexpress Type A 640GB Tough
72 436 ₴
60 363 ₴
- В наявності
- Код: 84013
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карти CFexpress Type A – це новий стандарт компактного високопродуктивного сховища. Незважаючи на те, що вони менші, ніж звичайна SD-карта, їхній інтерфейс PCIe Gen3 забезпечує надшвидку передачу даних. Це ідеальний носій для майбутнього компактних відео та фотокамер з високою швидкістю передачі даних. Карти пам'яті Sony CFexpress Type A призначені для професійних фотографів, відеооператорів та ентузіастів, які прагнуть прискорити свій робочий процес за рахунок неперевершеної швидкості та надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип карти пам'яті | SD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CEAG640T.SYM |
| Вага | 0,052 |
| Вага (г) | 3 р |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 800 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 900 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості відео | UHS-I\UHS-II |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 640 ГБ |
| Тип | CFExpress |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 363 ₴









