
Карта пам'яті SanDisk 128 GB SDXC UHS-I U1 Ultra (SDSDUNB-128G-GN6IN)
1 678 ₴
1 398 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 85690
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk SD 128GB C10 UHS-I R140MB/s Ultra SDSDUNB-128G-GN6IN. Знімайте кращі фотографії та відео у форматі Full HD2 за допомогою компактних та середніх камер і відеокамер. Завдяки SD-картам SanDisk Ultra® ви отримаєте переваги від швидшого завантаження, високої ємності та кращої продуктивності для запису та зберігання до 512 ГБ* високоякісних зображень і відео Full HD2. Скористайтеся перевагами надшвидкої швидкості читання до 150 МБ/с1 [256 ГБ-512 ГБ], щоб заощадити час на переміщення фотографій і відео з карти пам’яті на комп’ютер — передайте до 875 фотографій за хвилину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSDUNB-128G-GN6IN |
| Вага | 0,013 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 140 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 140 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | UHS-I |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴


