
Карта пам'яті SanDisk microSD 128GB C10 UHS-I R150MB/s Ultra
1 445 ₴
1 204 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 111999
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карти SanDisk сумісні зі смартфонами та планшетами із системою Android та фотоапаратами зі змінними об'єктивами. Ваш контент переноситься блискавично. Тепер можна передавати 1200 фотографій всього за одну хвилину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQUAB-128G-GN6MN |
| Вага | 0,011 |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | UHS-I |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | micro SDXC |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴


