2 дні



Карта пам'яті SanDisk SD 512GB C10 UHS-II U3 R280/W150MB/s Extreme Pro V60
25 559 ₴
21 299 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137052
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk SD 512GB Extreme Pro V60 - високошвидкісна карта пам'яті з інтерфейсом UHS-II, що забезпечує швидкість читання до 280 MB/s та запису до 150 MB/s. Ідеально підходить для професійної фото- та відеозйомки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSDXEP-512G-GN4IN |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 1,67 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 280 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 150 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-II U3\V60 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 512 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 299 ₴


