USB флеш-накопитель SanDisk 32GB USB 3.1 Ultra Luxe
1 021 ₴
851 ₴
- Готово к отправке
- Код: 89226
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальне поєднання: зручний спосіб зберігати і копіювати дані - і краса витонченого і надійного пристрою. Повністю металевий флеш-накопичувач Ultra Luxe ™ USB 3.1 Gen 1 забезпечує високу швидкість копіювання до 150 МБ / с. Ви витратите менше часу на очікування, адже повнометражний фільм можна скопіювати на накопичувач менш ніж за 30 секунд. Флеш-накопичувач Ultra Luxe ™ поставляється з вбудованим програмним забезпеченням SanDisk SecureAccess®, крім того, при покупці діє спеціальна пропозиція на сервіс хмарного копіювання Flashback ™ 6, щоб ви могли отримувати доступ до своїх файлів через Інтернет, навіть якщо втратите або забудете накопичувач. Для додаткової впевненості на накопичувач поширюється 5-річна обмежена гарантія.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sandisk |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SDCZ74-032G-G46 |
| Вес | 0,02 |
| Высота | 15 см |
| Гарантийный срок (мес) | 60 мес |
| Глубина | 1 см |
| Объем жесткого диска (GB) | 32 ГБ |
| Размеры | e23f8515-0ae1-48c5-8059-3c4ab9580995 мм mm |
| Совместимость интерфейса | USB 3.0 |
| Ширина | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 851 ₴







