



Карта пам'яті Kingston SD 256GB C10 UHS-II U3 (SDR2/256GB)
15 782 ₴
13 152 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84915
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам’яті Canvas React Plus SDдля професійних UHS-II 4K/8K кінокамер! Високопродуктивна SD-картка Kingston Canvas React Plus розроблена спеціально для творців контенту, що знімають високоякісні фото та відео 4К/8К стандартними професійними камерами. Завдяки підтримці новітніх стандартів UHS-II та класів швидкості U3 та V90, Canvas React Plus дозволяє фотографувати в режимі серійної зйомки зі швидкістю запису до 260 МБ/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип карти пам'яті | SD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDR2/256GB |
| Вага | 0,011 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 300 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 260 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-II U3\V90 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Тип | SDXC |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 152 ₴


